www.estetikdudaklar.com
Dolgu enjeksiyonu ile dudak şekillendirme..
Site içeriği
Anasayfa
Dudak estetiği
Dolgu maddeleri
Uygulama
Soru, cevap
Op. Dr. Oytun İdil
Adres, telefon
Önemli linkler
Estetikpopo
Kozmetikcerrahi
Bacakestetigi
Oytunidil
Estetik Cerrahi Kitabi
Sert olsun
Büyük olsun
İdil hair
Bişektomi
Estetikli
Hasta okulu
Penis cerrahisi
Danışma ve randevu
0 533 5690649
0 505 2965569
oytunmd@gmail.comOp. Dr. OYTUN İDİL (Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı)


Op. Dr. Oytun İdil estetik cerrahi 1970, K.D.Z. Ereğli-Zonguldak doğumludur.

estetik cerrahi Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde (1988-1994) almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlık eğitimini 1994-2000 yılları arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde ve takiben Zonguldak SSK hastanesinde uzman doktor olarak bulundu.

estetik cerrahi 2004 yılından beri İstanbulda özel hekim olarak çalışmaktadır (Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, büyükçekmece kolan hastanesi, Clinicİstanbul-Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club). 2015'den beri hastalarını nişantaşı'ndaki kendi muayenehanesinde kabul ediyor..

estetik cerrahi Mesleki olarak ilgisini en çok göğüs estetiği, implantla popo büyütme, yüz estetiği, saç ekimi, erkeklerde genital estetik (penis büyütme) çekmektedir. Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden PRP, dolgu ve botox enjeksiyonlarını yoğun olarak uygulamaktadır. 2005 yılında gittiği Paris'de İMCAS dolgu-botox kursundan sertifikası vardır..

estetik cerrahi İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 yılları arasında amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraştı (Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizdi). Aşağı, dergilerde yayınlanmış bazı işlerini görebilirsiniz.. Bursa da bulunduğu 1994-2000 yılları arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi) yaptı. İhtisası sırasında sayısız tıbbi makale resimledi. 2000 yılından beri çizmeyi bırakmıştır (zaten buna vakti de yok), hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir. Kozmoloji, yapay zeka ve kuantum fiziği konuları ilgisini çekmektedir.

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

estetik cerrahi 2016 yılında Star Tv'de yayınlanan "46 - Yok olan" dizisinde Erdal Beşikçioğlu ve Melis Birkan gibi oyuncularla birlikte rol almış ve dizinin 3 bölümünde bir plastik cerrahı oynamıştır (!)..

Op. Dr. Oytun İdil - medya

estetik cerrahi Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış makaleleri vardır.

estetik cerrahi Diğer web siteleri: www.kozmetikcerrahi.com, www.oytunidil.com, www.estetikpopo.com, www.bacakestetigi.com, www.estetikcerrahikitabi.com..

estetik cerrahi Bir çok kez medyada yer almış, estetik cerrahi konusunda danışmanlık yapmıştır..

Op. Dr. Oytun İdil - medya

estetik cerrahi 2011 yılında kuzey kutup noktasına yapılan bir ekspedisyona katılmış ve kuzey kutup noktasına Türk bayrağı dikmiştir. Kuzey kutup noktasına turistik amaçla giden ilk Türk'tür. 2012 yılında da Antarktika'da bulunmuştur...

kuzey kutbu

kuzey kutbu

estetik cerrahi Aralık 2012, Antarktika, Zodiak botlarla kambur balinalara eşlik ederken.. Ekipte ekspedisyondan okyanus bilimciler, buzul bilimciler ve National Geographic fotoğrafçıları var..estetik cerrahi Temmuz 2011, kuzey kutbuna varış. 5 dakika 10. saniyede tam kuzey kutup noktasına varıyoruz..estetik cerrahi Her sene haziran ayında, Fransa Clisson'da gerçekleştirilen Hellfest festivali döneminde (10-15 haziran gibi) Op. Dr. Oytun İdil'e ulaşamayabilirsiniz.. Kesin festivale gitmiştir....

Op. Dr. Oytun İdil - medya

Op. Dr. Oytun İdil - medya

estetik cerrahi Op. Dr. Oytun İdil, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi derneğinin üyesidir.
www.estetikdudaklar.com